Obiskal nas je policist

Prvi mesec novega leta  posvečamo  v skupinah 2. starostnega obdobja pozornost  prometu in prometni varnosti.

V ta namen smo medse povabili policista g. Romana Paviča.  Z njim smo se pogovarjali kako izgleda uniforma policista in kakšne so njegove naloge. Velik del pogovora pa smo namenili varnosti v prometu-tako odraslih, kot otrok.

Skupaj smo si ogledali prometne znake in semafor ter se pogovarjali kaj pomenijo. Na parkirišču pred vrtcem smo si ogledali policijski avto in prisluhnili policijski sireni. G. Roman nas je pospremil tudi na sprehod v središče kraja in nas opozoril na kaj moramo paziti pri hoji po cesti, pločniku in na prehodu za pešce. Foto

                              Dopoldne je bilo zelo zanimivo in poučno, za kar se g. Paviču najlepše zahvaljujemo.

(Visited 158 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...