Pikina mamica na obisku

V torek, 4. 4. 2023, nas je v vrtcu obiskala Pikina mamica Mojca. Za nas je pripravila prav posebno presenečenje, saj nam je priredila zabavo. Sabo je prinesla disko krogle in barvne luči ter zvočnik, preko katerega je predvajala glasbo. Otrokom je razdelila barvne zapestnice, nato pa pričela z animacijo. Najprej smo se dobro ogreli, nato pa zaplesali nekaj plesov. K gibanju smo dodali še balone, za konec pa poiskali še skriti zaklad. Našli smo gusarsko skrinjo, ki je bila polna bombonov. Pikina mamica, ga Mojca, nam je tako predstavila svoj Mavrični raj, kjer nudi animacije za otroke in izvedbo otroških praznovanj. Nas je takoj očarala. Ga. Mojci se iskreno zahvaljujemo za obisk in zabavno plesno popoldne. Kako smo uživali, si lahko ogledate na fotografijah. Foto

(Visited 48 times, 1 visits today)