Moja družina

Marca smo se v naši skupini pogovarjali o družini. Temo smo začeli s prinašanjem družinskih fotografij. Ko smo zbrali vse fotografije, so otroci ob njih predstavili svoje družinske člane. Na svoje družine so otroci zelo ponosni, zato so navdušeno pripovedovali o njih. Družinske člane smo preštevali, poimenovali z imeni in sorodstvenimi razmerji. Spoznali smo različne vrste družin.

Odšli smo v pralnico vrtca, v kateri smo oprali naša oblačila iz kotička DOM in jih obesili na teraso igralnice, kjer smo jih pustili, da so se posušila. V umivalnici smo pomili posodo iz kotička DOM. Zlagali in »likali« smo perilo. Iskali smo pare nogavic in jih zlagali. S sesalnikom pa smo sesali igralnico in garderobo. Likovno smo ustvarjali na temo družine in naredili darila ob dnevu žena, 40. mučenikov ter dnevu družine.

Obiskala nas je medicinska sestra ZD Velenje in opravila zobno preventivo. Izvedli smo nastop ob družinskem dnevu. Foto

(Visited 76 times, 1 visits today)