Kdo živi v tej hišici?

Skupino Vijoličnih palčkov je v mesecu septembru oblikovalo 7 palčkov, ki so skupino obiskovali že lansko leto, 2 pa sta se nam pridružila v uvajalnem mesecu. September je v osnovi namenjen spoznavanju igralnice, njenih kotičkov, vzgojiteljic, pravil igralnice in uvajanju novincev .

Solzic je bilo v tem obdobju zelo malo, zato smo imeli že veliko možnosti za igranje, ustvarjanje in nenazadnje tudi crkljanje.  Z otroki smo si v igralnici “sezidali “ čisto svojo hišico. Nanjo smo odtisnili svoje dlani in jo opremili s fotografijami otroških opravil, ki so značilne za delo v hiši in zunaj nje.  Iz plastenk smo si izdelali uteži in z njimi telovadili.  Tudi našo skupino je obiskala Pika Nogavička in ker nam je bil njen Ficko tako všeč, smo  ga likovno ponazorili.  Igrali smo se z odpadnim materialom (koluti, škatlami, presipnim materialom…) in ugotavljali za kaj vse ga lahko uporabljamo. (FOTO)

Res se imamo lepo, pa šele začelo se je…

Andreja in Alenka

(Visited 139 times, 1 visits today)