Domišljavi snežak

Danes smo si v telovadnici vsi skupaj ogledali dramatizacijo Domišljavi snežak, v izvedbi gostje, vzgojiteljice Maše Praprotnik. Otrokom je bila predstava zelo všeč. Maša pa je s seboj pripeljala tudi svojo babico, ki je poskrbela za prav posebno presenečenje. Gospa Danica Primožič namreč že vrsto let skrbi za izgubljene majhne živali. Za posameznika je to kar precejšen finančni zalogaj, zato bomo v našem vrtcu tri tedne zbirali hrano primerno za muce. Vabljeni, da sodelujete, za kar bomo iz srca hvaležni.

So pa otroci imeli tudi priložnost, da si eno od najdenih lepotic tudi od blizu ogledajo, jo pobožajo in pestujejo. Na ta način pridobivajo pozitivne izkušnje za primerno ravnanje z živalmi. Foto

Gostjama se zahvaljujemo za obisk.

Vzgojiteljice in otroci.

(Visited 112 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...