Krašenje smrečice na Velenjskem gradu

V ponedeljek, 4. decembra 2023, je na Velenjskem gradu za začetek prazničnega decembra potekala prireditev Krašenje grajskih smrečic in odprtje razstave novoletnih voščilnic otrok vrtcev in šol Šaleške doline. Iz našega vrtca se je dogodka udeležila manjša skupina petletnih otrok in nagrajenka 19. natečaja Praznična voščilnica. Otroci so najprej okrasili smrečico z okraski, ki so jih v preteklih dneh izdelali v vrtcu. Sledila je podelitev nagrad avtorjem voščilnic, ki jih je izbrala komisija. Na natečaj je prispelo 172 voščilnic,  iz 14 vzgojno-izobraževalnih zavodov. Iz vsakega sodelujočega zavoda je komisija izbrala po eno voščilnico in avtorje nagradila s praktičnimi nagradami. Iz našega vrtca je bila izbrana voščilnica, ki jo je izdelala 3-letna Zala Klančnik pod mentorstvom Lee Kuzman, Janje Ramšak in Jerneje Pernat. Foto

Zali in njenim mentoricam iskreno čestitamo.

Alenka Bizjak

(Visited 108 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...