Pikin teden

PIKA NOGAVIČKA IMA RDEČA LIČKA
NOSEK PA RUMEN, TI PA POJDEŠ VEN.

V tem tednu je bila v našem vrtcu na obisku Pika Nogavička. Čeprav Pika navadno ne mara pravil, je tokrat naredila izjemo – varnost in zdravje sta ji na prvem mestu, zato je upoštevala navodila, ki jih je priporočal Nacionalni inštitut za javno zdravje zaradi preprečevanja okužbe z virusom SARS-CoV-2. In tako so se razigrane dejavnosti odvijale po posameznih oddelkih. Otroci so skupaj s Piko premagovali ovire na gibalnem poligonu, se lepotičili v Pikini lepotilnici, prepevali pesmi, rajali ob glasbi, likovno ustvarjali, gradili vilo Čira – čara in izdelovali gusarsko ladjo. Otroci so si še ogledali, kje je vila Čira – čara, Pika pa je za vse otroke spekla tudi slastne palačinke. FOTO

(Visited 130 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...