Čarobni december

V začetku meseca decembra nas je zima obdarila z obilico snega in otroci so tako imeli veliko možnosti razgibane igre na snegu.  Lahko so izdelovali sneženega moža, se kepali, oblikovali sneg in se z lopatkami spuščali po bregu pri šoli.

Otroci so si ogledali tudi posnetke miklavževanja in se pogovarjali, kaj ob tem občutijo.

Ob praznični glasbi smo izdelovali voščilnice in čudovite okraske, si okrasili igralnico in tako nestrpno pričakali obisk Dedka Mraza, ki je otroke obdaril s Hoferjevimi vrečkami presenečenja. V zahvalo smo mu zapeli pesem Siva kučma in se poslovili od njega.

Obiskali smo tudi knjižnico v našem kraju, kjer smo prisluhnili zanimivi pravljici Nekoč je bil pingvin. Otroci so lahko slikanice listali in si jih tudi izposodili. Ogledali pa smo si tudi šolsko knjižnico.

Ob koncu meseca decembra pa seveda sledi še praznično mini silvestrovanje in slovo do prihodnjega leta. Foto

SREČNO NOVO LETO 2022!

Oranžni palčki