Zaključno srečanje

V petek, 14.6.2024, je posijalo sonce, ne samo na nebu, ampak tudi v naših srcih. Bil je čudovit dan, ki smo ga zaključili na najboljši način. Namesto pozdrava, so zapeli otroški pevski zbor vrtca Sonček, nadaljevali smo z gledališko predstavo v izvedbi vzgojiteljic in uradni del zaključili s pesmijo Mali maturantje otrok, ki se letos poslavljajo od vrtca.

Sledil je pohod do Rečice ob Paki, kjer nas je blizu Vile Čira-čara pozdravila Pika Nogavička, nas zabavala in otrokom, ki so pridno hodili razdelila »žetončke«, ki so jih ob koncu lahko unovčili za najboljše presenečenje dneva – sladoled. Z njim so se lahko posladkali tudi starši in vzgojiteljice, tako pa smo ob prijetnem klepetu zaključili srečanje. Staršem se zahvaljujemo za dobro voljo in udeležbo. Foto

Judita Kolenc, vodja dejavnosti

(Visited 110 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...