Obvestilo za starše

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se je tudi v našem vrtcu pojavil prvi primer okužbe z virusom SARS-Cov-2 (Covid 19). Okužena oseba ni bila v neposrednem stiku z otroki pa vendar previdnost ni nikoli odveč. Še posebej v trenutnem obdobju, ko vsak dan znova beremo o zares visokih številkah okuženih oseb v Sloveniji. Zaposleni se nenehno trudimo, da skrbimo za dosledno razkuževanje prostorov in igrač v vrtcu. Sledimo navodilom in priporočilom NIJZ-ja, redno prezračujemo igralnice, vzdržujemo higieno in ne združujemo otrok med skupinami. Kljub vsemu nismo uspeli preprečiti vdora virusa v naš vrtec. Trudimo se, da bi vaši otroci del dneva preživljali v zdravem okolju, zato vas ob tej priliki naprošamo, da nam pri skrbi za preprečevanje širjenja virusa pomagate tudi vi.

Na tej povezavi si lahko preberete, kako ukrepati, če ste bili tudi vi ali vaši bližnji v stiku z okuženo osebo.

V upanju, da boste na naši spletni strani kmalu brali bolj radostne novice, vas lepo pozdravljamo in vam želimo veliko potrpljenja, dobre volje in predvsem zdravja.

Kolektiv vrtca Sonček

(Visited 148 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...