Veselimo se poletnih dni

Šolsko leto se končuje in ker je bilo pogosto nestanovitno vreme, smo nekaj dejavnosti uspeli izvesti šele sedaj.

V ponedeljek, 17. 6., smo za športni program Mali sonček odšli na pohod v Rečico in Letuš, kjer smo si ogledali sotočje rek Pake in Savinje. Opazili smo tudi posledice lanskoletne hude poplave.

Na travnati površini v bližini vrtca smo v torek, 18. 6., imeli piknik. Nanj smo se s pomočjo staršev dobro pripravili, saj so si otroci s seboj prinesli piknik odeje in ležalne podloge. Po zajtrku smo v vrtcu vzeli še različne pripomočke za zabavo na pikniku in se odpravili na pot, ki je bila tokrat zelo kratka.

V sredo, 19. 6., smo izvedli kolesarski dan. Pri tem nam je bila v veliko pomoč Nacetova babica, ga. Marjana Kolenc, in sicer v vlogi redarke. Skrbela je za varno vožnjo, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.

Teden smo zaključili s spretnostno vožnjo s skiroji. Pri obeh dejavnostih so otroci lahko pokazali svoje veščine. Otroci so za opravljene naloge, ki smo jih izvajali preko leta za športni program Mali sonček, prejeli tudi medalje.

V teh dneh so nam dopoldnevi minili še hitreje kot običajno, čeprav je pri nas vsak dan tako ali drugače zanimiv. Da je bilo res zabavno, lahko preverite tudi na fotografijah. Foto

Želiva vam lepe počitniške dni.

Alenka in Tanja