Po praznikih diši

Le še nekaj dni nas loči od božično-novoletnih praznikov in v skupini Modrih palčkov smo imeli v teh dneh »veliko dela«. Z risbicami in izdelki smo si praznično okrasili igralnico. Izdelovali smo okraske iz slanega testa, s katerimi smo okrasili jelko v prostorih občine Šmartno ob Paki. Izdelovali smo še voščilnice, ob druženju z otroki ostalih skupin pa smo uživali v obiskih različnih gostov, ki so nam popestrili dopoldneve. Prav posebno doživetje je bilo nedvomno srečanje z dedkom Mrazom, ki je otroke obdaril z lepimi darili. Da pa je po praznikih zadišalo tudi v naši igralnici, smo v sredo, 18. 12. 2019, v goste povabili starše in stare starše. V sklopu prednostne naloge Igra nekoč in danes smo se igrali govorno igro Križ kraž, prebrali knjigo Nekega prijetnega božiča in se razgibali z rajalno igro Pridne gospodinje. Spekli smo še piškote in izdelovali pogrinjke iz papirja za lončke. Po opravljenem »delu« smo druženje zaključili s čajanko in se posladkali s še toplimi piškoti. Mmmmm, kako so teknili, kajne?
Naj čarobnost božiča in novega leta še dolgo živi. (FOTO)

Lepe praznike, Alenka in Mojca

(Visited 56 times, 1 visits today)