Listki srajčke barvajo

V vrtcu smo preživeli že drugi mesec v tem šolskem letu. V tem mesecu se je veliko dogajalo. Naj vam nekaj dogodkov in dejavnosti predstavimo.

Prvi teden v oktobru je bil teden otroka. To smo obeležili tudi v vrtcu. Za otroke smo vzgojiteljice pripravile dramatizacijo po pravljici  Sapramiška.  Družili smo se z otroki iz sosednjih igralnic, najbolj pa smo uživali ob pripravi sadne kupe, ki smo jo z užitkom pojedli. Spoznavali smo jesenske pridelke, plodove  in se z njimi poigravali. Izvedli smo jesensko srečanje na katerem smo se igrali igre, ob katerih so odraščali naši starši, na koncu pa smo se še posladkali s kostanjem in odžejali s toplim čajem. (FOTO)

                                                                                                                        Jožica in Jerneja

(Visited 139 times, 1 visits today)