Skupaj se imamo dobro

Zelo malo je potrebno, da nam je lepo, ko smo skupaj. Doma, s prijatelji, v službi, šoli, vrtcu ali v prostem času. Nežen objem, stisk roke, iskren nasmeh ali le bližina nekoga, ki nam je blizu, je dovolj, da se počutimo dobro. Pristni stiki s soljudmi, pa tudi z živalmi, so pomemben del človekovega razvoja tako za um kot za telo.

Za Teden otroka, letos z naslovom SKUPAJ SE IMAMO DOBRO, v našem vrtcu še posebej skrbno načrtujemo dejavnosti za naše otroke. V novozgrajenem delu vrtca imamo veliko prostora za skupna druženja. V ponedeljek smo si ogledali dramatizacijo z naslovom Pod medvedovim dežnikom, ki so jo zaigrale vzgojiteljice, v torek smo, ob spremljavi kitare in sintetizatorja, prepevali otroške pesmi, v sredo nas je obiskala knjižničarka, ki nam je prebrala knjigo z naslovom Muca Copatarica, naslednji dan smo posvetili druženju na prostem, za zadnji dan pa smo si privoščili »kino v vrtcu« in se razvajali s pokovko, ki so nam jo spekli naši kuharji.

Čudovite trenutke skupnega druženja si lahko ogledate v galeriji slik.

Vzgojiteljice vrtca Sonček

(Visited 165 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...