Obvestilo o stavki – sreda, 9.3.2022

Spoštovani starši,

najverjetneje ste že seznanjeni o napovedani stavki za celotno vzgojo in izobraževanje, v kateri bodo sodelovali zaposleni od vrtcev, osnovnih, glasbenih, srednjih šol do fakultet.

Na dan stavke, v sredo, 9. marca 2022, bomo zato v vrtcu izvajali le nujno varstvo (v centralnem vrtcu). Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši, za kar se vam vnaprej iskreno opravičujemo, hkrati pa vas prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju. 

V kolikor starši ne bi mogli zagotoviti varstva otrok, bomo v vrtcu poskrbeli za nujno varstvo, kjer bo otrokom ta dan nudeno varstvo in prehrana. Če varstva ta dan resnično ne morete urediti, vas prosimo, da to sporočite vzgojiteljici vašega otroka do torka, 8. 3. 2022, do 8. ure, zaradi lažje organizacije dela in prehrane.

V primeru, da bi medtem prišlo do preklica stavke, vas bomo pravočasno obvestili na spletni strani vrtca.

Kolektiv vrtca Sonček

(Visited 54 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...