Čebela bere med

Z namenom prenesti pomen čebel med otroke in njihove starše, so se združile lokalne akcijske skupine in ustvarile projekt Čebela BERE med. Želeli so prispevati k razvoju lokalnih knjižnic, k povečanju njihovih vsebin in prenosu inovativnih znanj in dobrih praks.

V ta namen smo z otroki obiskali lokalno knjižnico, kjer nam je čebelar v čebelarskem kotičku predstavil, kako pomembne so čebele za naše okolje.  Po pogovoru so se otroci lahko poigrali še s sestavljankami in prelistali knjige o čebelah. 

Za konec pa je vsak otrok dobil še slikanico, ki je nastala v sklopu projekta. 

Čebelarju, g. Tomažu Lesnjaku in krajevni knjižnici Šmartno ob Paki se za povabilo iskreno zahvaljujemo. Bilo je zelo zanimivo in poučno. FOTO

(Visited 46 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...