ZAKLJUČNO SREČANJE SKUPIN ORANŽNIH IN RDEČIH PALČKOV

V sredo, 16. junija 2021, so imeli otroci, njihovi starši in vzgojiteljice skupin Oranžnih in Rdečih palčkov srečanje ob zaključku šolskega leta. Ob 17:00 uri so se zbrali na travni površini pred šolskim vrtcem, kjer je prisotne na srečanju v imenu vseh strokovnih delavk pozdravila vzgojiteljica Dominika in jim predstavila potek srečanja. Nato so otroci ob spremljavi kitare zapeli pesmi Vrtec Sonček in Šmartno ob Paki. Sledil je pohod v okolici vrtca, na katerem smo opazovali zaselke občine in ugibali zastavljene uganke. Imeli smo tudi postanek na gozdni jasi, kjer smo poslušali zvoke v naravi in si privoščili pijačo ter prigrizke iz nahrbtnikov. Zatem smo se vrnili na šolsko igrišče, kjer je potekalo sproščeno druženje ob pogostitvi z jabolčnim čipsom in sokom. Pred slovesom so otroci z vzgojiteljicami staršem zapeli pesmi Mali maturantje in Razposajenka. Vzgojiteljica Alenka pa je srečanje zaključila z nekaj stavki v zahvalnem govoru. (FOTO)

Dragi starši in otroci,

zahvaljujemo se vam za včerajšnje druženje, ki je potekalo v sproščenem vzdušju in verjamemo, da vam bo ostalo v spominu kot del vrtčevskih dogodivščin, ki se za večino otrok izteka, saj bodo septembra postali šolarji.

Želimo vam lepe počitnice in 1. septembra le pogumno »stopite« v novo šolsko leto.

Alenka, Vera, Dominika in Tamara

(Visited 115 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...